Upravit stránku

Kombinovaná doprava silnice - železnice má smysl. Přestože jsme silniční dopravci, přikládáme kombinované dopravě do budoucna velkou perspektivu. Smysl kombinované dopravy je v přesunutí části zátěže ze silnice na vlak. Cena je jeden z hlavních motivů přesunutí části naší práce na vlak. Problém některých našich dispečerů je jistá setrvačnost v práci a lpění na zavedených pracovních postupech. Změnit myšlení a přístup lidí bude nějakou dobu trvat.

Hlavní přínos BOHEMIAKOMBI vidím v tom, že je to jediný neutrální operátor na trhu, přístupný širokému spektru klientů. Neutrálního operátora nevnímám jako konkurenci, spíše jako obchodního partnera, se kterým chceme spolupracovat.

Tomáš Faltus | Consped, s.r.o.

Kombinovanou dopravu silnice – železnice vidíme do budoucna jako jednu z klíčových variant dálkové dopravy v rámci Evropy, a proto ji od roku 2008 nabízíme jako alternativu našim klientům.

BOHEMIAKOMBI jako neutrální operátor zajišťující vlakové spoje do důležitých průmyslových oblastí v západní Evropě nám dokázal nabídnout cenově zajímavou přepravu a po doladění počátečních nedostatků v průběhu zkušebního provozu i spolehlivost a přepravní časy srovnatelné s dopravou silniční. BOHEMIAKOMBI dokázal v průběhu dosavadní spolupráce, v porovnání s dalšími železničními operátory, velmi pružně zareagovat, a proto věříme, že se nám ve spolupráci s tímto operátorem bude dařit tuto službu nadále rozvíjet.

Jan Libecajt | Sales Manager | Josef Mička – Transport & Logistics

Kombinovaná doprava splnila naše očekávání, přestože při započínání návazného servisu stále ještě není levnější. Kombinovanou dopravu silnice-železnice vnímáme spíše jako alternativu pro určité druhy přeprav. Za předpokladu lepší infrastruktury a vyššího počtu spojů je to pro nás do budoucna cesta, jak dostáhnout snížení nákladů v prospěch nás i našich zákazníků. Hlavní přínos kombinované dopravy vidíme v eliminaci negativního vlivu zákazů jízd, v eliminací kongescí, vyšším využití pracovní doby AETR a samozřejmě nezanedbatelní je i otázka vlivu na životní prostředí.

BOHEMIAKOMBI je operátorem s jasnou vizí, který se na rozdíl od státu skutečně snaží podporovat kombinovanou dopravu. Oceňuji kvalitní a hlavně vstřícný zákaznický servis, který není pouhým prodejem míst na vlaku, ale výrazem zájmu na růstu na základě spolupráce se svými zákazníky.

František Habr | UPLINE CZ s.r.o.

Velice důležitým krokem je přesvědčit klienta o tom, že jeho zboží bude přepravováno z části po silnici a z části po železnici. Státní dráhy v Evropě mají ještě stále špatnou pověst. Proto je nutné zvolit spolehlivého operátora, který dokáže náročnost kombinované dopravy zvládnout. V České republice v tomto směru splňují požadavky firmy jako je např. BOHEMIAKOMBI.

Petr Pfeiffer | Majitel firmy LC Sokotrans, Lauterbach

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti