Upravit stránku
27. 10. 2016BOHEMIAKOMBI, spol. s.r.o.

Vážení zákazníci,

v týdnu od 7. listopadu od 01.30 hod do 14. listopadu 2016 do 04.00 hod. bude z důvodu konání stavebních prací úplně zastavený provoz všech vlaků na trati Bad Schandau - Dresden. Po tuto dobu budou naše vlaky vedeny po odklonových tratích před Cheb - Vojtanov/ Bad Brambach - Zwickau. Odklonění tras vlaků na neelektrifikované přeshraniční tratě navíc s omezenou provozní propustností si vyžádá výrazně delší jízdní doby vlaků a změny v jízdních řádech odkloněných vlaků. Touto objížďkou bohužel nebude ani možné vozit nebezpečné zboží. 

Frekvence pěti odjezdů vlaků týdně z Lovosic i z Duisburgu i přesto zůstane v tomto výlukovém týdnu zachována. Umožní to mimořádné nasazení třetí soupravy vozů. Z důvodu kratších kolejí ve stanicích na jednokolejné odklonové trase budeme však v tomto výlukovém týdnu limitování zkrácenou délkou vlaku, takže počet míst na vlaku bude asi o 20% nižší.

Vzhledem k tom, že časy odjezdů a příjezdů vlaků v Duisburgu zůstávají ve výlukovém týdnu beze změny, bude mít tato výluka dopady na pozdější příjezdy a jiné časy odjezdů vlaků v Lovosicích. Příjezdy zpožděných vlaků do Lovosic jsou plánovány na 22.00 hodin, přístavba vlaku bude následující den ráno v 06.00 hod.

U vlaků ve směru z Lovosic do Duisburgu dojde pak k těmto časovým změnám:

- konec nakládky vlaků z Lovosic bude denně od úterý do soboty v 10.00 hod., odjezd vlaku je v 11.00 hodin
- příjezdy vlaků do Duisburgu vždy následující den v pravidelných časech s přístavbou ve 13.00 hodin.

Vzhledem k tom, že časy odjezdů a příjezdů vlaků v Hamburku Billwerder zůstávají ve výlukovém týdnu beze změny, bude mít tato výluka následující dopady na časy odjezdů a příjezdů vlaků v Lovosicích: vlaky z Lovosic budou odjíždět v pondělí a v pátek s náskokem už v časných ranních hodinách, takže konec nakládky bude v neděli a ve čtvrtek ve 22.00 hodin. Vlaky z Hamburku budou přijíždět  zpožděné, takže zásilky budou přichystány k odběru ve čtvrtek 10. 11.a,  v  pondělí 14. 11. ráno v 07.30 hod.

 

Omlouváme se za komplikace, které Vám z důvodu neodkladných prací na železniční infrastruktuře vzniknou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti